Firmamız 2005 yılında Bursa’da kuruldu.Ağırlıklı olarak Yıldırım İlçesi, Erikli, Esenevler, Bağlaraltı, Kaplıkaya bölgelerinde 20 nin üzerinde 1.000 e yakın konut inşaa ettik. Mudanya ilçesinde de projeler geliştirerek hinterlant alanımızı genişletmeyi amaçladık. Kendi yaşam alanlarımızda estetik, rahatlık ve kalite adına ne olmasını istiyorsak yaptığımız inşaatlarda onu kullanıyoruz.

ESTETİK, YENİLİK VE KALİTE Meşe İnşaat A.Ş. olarak, imza attığımız tüm projeleri estetik, kaliteli ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor, tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaat ediyoruz.

GÜVENMEK ve GÜVENİLİR OLMAK Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz.

ÇEVREYE DUYARLILIK Meşe İnşaat A.Ş. olarak yürüttüğümüz tüm projelerde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri almakla ilgili tüm sorumluluğu kabul ederiz

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, kaliteli konut anlayışından taviz vermeden konut inşaa eder, sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek proje geliştirir, inşaa ettiğimiz konutları sıfır hata ile zamanında teslim etmeyi amaç ediniriz.Güven ve itibarımızın sahip olduğumuz en kıymetli hazinemiz, yeniden kazanılması en zor değerimiz olduğuna inanırız.

Vizyonumuz, Bursa’da kalite ve güven üzerine inşaa ettiği konutları daha geniş alanlara yayarak rakiplerinin örnek aldığı, sektöre yön veren lider firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklıyız; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda strateji geliştirir, hedeflerimizi belirler ve aksiyon planı oluştururuz.Uygulamayı en uygun materyallerle ve zamanında gerçekleştiririz.

Güveniliriz; taahhüt ettiğimiz projeleri kalite anlayışından taviz vermeden zamanında teslim ederiz.Geçmişte yapmış olduğumuz projeler referansımız, gelecekte yapacağımız projelerimiz ise itibarımızdır.Referansımızı koruyarak itibarımızı güçlendirme amacındayız.

Yenilikçiyiz; sektörümüzle ilgili teknolojik gelişimleri takip eder, “moda trendleri projelerimizde nasıl uygulayabiliriz?” sorusuna cevap ararız.Projelerimiz sürekli gelişen ve yenilenen niteliktedir.

Disiplinliyiz; projelerimizin her aşamasında bu anlayıştan taviz vermeyiz.

Proaktifiz, olası problemleri önceden tespit eder, önleme maliyetlerini minimize ederiz. Sorumluluk sahibiyiz; toplumun değerlerine saygılı ve çevreye duyarlı konutlar inşaa ederek sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ederiz.

Projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçin !